Yhteystiedot

Tapiola Sinfoniettan toimisto sijaitsee Espoon kulttuurikeskuksessa.
Postiosoite: PL 3262, 02070 ESPOON KAUPUNKI
Käyntiosoite: Kulttuuriaukio 2, 02100 ESPOO

Sähköposti: tapiola.sinfonietta@espoo.fi
Puhelin (vaihde): (0)9 816 21

Hallinto

Intendentti Juha Ahonen
050 395 2227
juha.a.ahonen@espoo.fi

II intendentti Outi Mattila
046 877 2001
outi.mattila@espoo.fi

Markkinointisuunnittelija Helena Ruhkala, ts. Jussi Valanki
040 514 0358
jussi.valanki@espoo.fi

Tuottaja Miina Sivula
046 877 2299
miina.sivula@espoo.fi

Nuotistonhoitaja Hanna Paananen, ts. Ilta Sipilä
ilta.sipila@espoo.fi

Orkesterikoordinaattori Susann Holmberg

susann.holmberg@espoo.fi

Tuotantojärjestäjä Jukka Kauppi
jukka.kauppi@espoo.fi

Siviilipalvelusmies 
Aloittaa 1.9.2018