Yhteystiedot

Hallinto

Intendentti Juha Ahonen, vv. 16.2.2020 asti.
Viransijainen: Anna Jaskiewicz
040 620 6051
anna.jaskiewicz@espoo.fi

Markkinointisuunnittelija Helena Ruhkala
040 514 0358
helena.ruhkala@espoo.fi

Tuottaja Miina Sivula
046 877 2299
miina.sivula@espoo.fi

Tuottaja Laura Clewer (kausikonsertit) 16.2.2020 asti
040 5538549
laura.clewer@espoo.fi

Nuotistonhoitaja Hanna Paananen
046 877 1888
hanna.paananen@espoo.fi

Orkesterikoordinaattori Susann Holmberg
043 825 0833
susann.holmberg@espoo.fi

Tuotantojärjestäjä Jukka Kauppi
050 526 0316
jukka.kauppi@espoo.fi

Toimistoassistentti Arleena Torkko

043 825 9606
arleena.torkko@espoo.fi

Siviilipalvelusmies Tuomas Hokkanen
043 825 9604
tuomas.hokkanen@espoo.fi

Kuva: Olli Häkämies